Klub Karate Tsunami Staroźreby
-strona główna

PIERWSZA WALKA PIOTRA LEWANDOWSKIEGO


;

   W 1 edycji Młodzieżowej Ligi SPARTANWEAR 2011, która odbyła się 14 maja w Płocku wziął udział zawodnik naszego klubu Piorek Lewandowski lat 17.NIestety uległ on w pierwszej rundzie przez K.O. zawodnikowi   Dawidowi Majcherczakowi z (Fight Club Knurów) . Przypomnijmy ,iż Piotrek jest początkującym Tsunamistą i to jego pierwsza walka ,jest posiadaczem białego pasa i ćwiczy niespełna 1,5 roku. Mniejmy nadzieję,iż w następnej gali wypadnie lepiej . W czerwcu  Tsunamiści z klubu Shuriken wezmą udział w Otwartych MIstrzostwach Polski federacji IMAF w Inowrocławiu oraz w 2 edycji Młodzieżowej Ligi SPARTANWEAR 2011 która odbędzie się też w czerwcu. Liga ta oraz zawody są dobrym sprawdzianem dla młodych zawodników ,chcących startować w zawodach sportowych z ograniczeniami gdzie nie udeża się we wrażliwe punkty na ciele człowieka typu krtań oczy czy kolana. Przypomnijmy ,iż w karate Tsunami nie przywiązuje się wagi do zawodów sportowych ,ale w dobie komercjalizacji, zawody mogą stać się dla niektórych osób pewnym atutem w rozwoju. 

   Organizatorem Młodzieżowej Ligi Spartanwear (MLS) jest Stowarzyszenie Polska Liga Kick-Boxingu w Płocku przy udziale Urzędu Miasta oraz Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych w Płocku. Promotorem projektu jest Tadeusz Kopciński. Patronat sportowy sprawują: Polski Związek Kick – Boxingu (PZKB) oraz federacja World Karate and Kickboxing Association (WKA). Młodzieżowa Liga SPARTANWEAR swoje zawody kieruje do młodzieży uprawiającej amatorsko sporty walki takie jak: Kickboxing; Sandę; Muay Thai, boks; karate; MMA; jujitsu oraz grappling. Wszystkie pojedynki ligi są rozgrywane na ringu bokserskim. Organizatorzy nie pobierają jakichkolwiek opłat startowych od uczestników zawodów.

Galeria zdjęć z 1 edycji MLS 2011:  http://www.skibek.pl/galerie/spartanwear_1/ autorstwa: Konrada Skiby).

     Ponadto z klubu MMA Viking ze Staroźreb startowało w poszczególnych kategoriach wagowych 3 zawodników (też poraz pierwszy),wszyscy wypadli całkiem nieźle a swoją zwycięską walkę stoczył  w wadze do 84 kg.: Artur Kobuszewski (Viking Staroźreby) pok. Macieja Rojka (UKS Shikon Łódź) przez poddanie (duszenie), 1:37 runda 1.
Użyte tu fotografie i teksty należą do właściciela tej strony.
Kopiowanie lub wykorzystywanie jakichkolwiek fotografii
lub fragmentów tekstu bez pisemnej zgody właściciela strony jest zabronione.
Naruszenie tych praw w razie ujawnienia grozi odpowiedzialnością cywilną i karną.
Odwiedzin:
3573